przypomnij hasło
   
 
Szeroka oferta odzieży reklamowej
Długopisy reklamowe
 

Długopisy reklamowe


Długopisy reklamowe z nadrukiem to prosty i niedrogi sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Im dłużej będą oni korzystać z długopisu z Twoim logiem, tym lepiej zapamiętają Twoją firmę.
Długopisy reklamowe są doskonałym i tanim nośnikiem reklamy, wykorzystywanym najczęściej w akcjach promocyjnych i reklamowych.

Oferujemy:

Nadruki na długopisach

Nasza firma oferuje nadruki wielokolorowe na długopisach plastikowych i niektórych modelach długopisów aluminiowych. Nadruki (maksymalnie 4 kolorowe) wykonywane są metodą tampondruku i mogą być umieszczone w kilku miejscach korpusu długopisów.
Zaletą tej metody druku jest doskonałe odzwierciedlenie nawet bardzo skomplikowanych wzorów.

Grawerowanie laserowe na długopisach

Grawerowanie laserowe jest metodą stosowaną do znakowania artykułów wykonanych z materiałów trudnych do nadruku. Za pomocą lasera jest wykonywane delikatne wgłębienie w strukturze materiału.
Zaletą grawerowania jest trwałość znakowania. Do wad należy zaliczyć wysoką cenę usługi oraz możliwość wykonywania wzorów tylko w wersji monochromatycznej (jednokolorowej).

Kalkulator nadruków on-line

W karcie właściwości każdego produktu znajduje się poręczny kalkulator cenowy. Za jego pomocą w łatwy sposób można obliczyć cenę długopisu z dowolnym nadrukiem. Aby prawidłowo wykonać kalkulację należy wybrać ilość sztuk nakładu, kolor długopisu, oraz ilość kolorów składających się na nadruk.
UWAGA! Nie wykonujemy detalicznych ilości. Najmniejsza ilość produkcyjna to 100 sztuk długopisów z tym samym wzorem nadruku.

zadzwoń do nas: 12 452 25 26

biuro@apla.krakow.pl

tel.:...................12 311 02 44

Myślenice, Kazimierza Wielkiego 58

mapka dojazdowa