przypomnij hasło
   
 
Szeroka oferta odzieży reklamowej
Kalendarze reklamowe
 

Kalendarze reklamowe 2017


Kalendarze reklamowe to bardzo profesjonalny i użyteczny nośnik Twojej reklamy. Szczególną cechą tego gadżetu reklamowego jest jego długotrwałe użytkowanie, relatywnie niska cena i bardzo praktyczne zastosowanie.

Kalendarze książkowe

W zależności od modelu kalendarze książkowe poza formatem różnią się ilością informacji zawartych w kalendarium, oraz układem dni tygodnia. Za sprawą możliwości wykonania znakowania na oprawie kalendarza, kalendarz książkowy staje się doskonałym i praktycznym gadżetem reklamowym.
Od lat oferujemy sprawdzoną okleinę Virando - skóropodobną, szytą i klejoną z efektowną imitacją przeszycia oprawy. Na kalendarzu wykonamy znakowanie w formie nadruku (sitodruk), tłoczenia suchego z efektem przebarwienia, a także personalizacji wykonanej grawerem laserowym.

Wklejka reklamowa

Jest to dodatkowa autorska strona reklamowa umieszczona jako pierwsza strona wewnątrz w bloku kalendarza książkowego. Oferujemy wklejki jedno i dwustronne w zależności od nakładu z wydrukiem cyfrowym lub offsetowym. Nasze studio graficzne przygotuje profesjonalne projekty graficzne wklejek reklamowych. Zapraszamy!

Kalendarze autorskie

są produktem skierowanym do bardziej wymagających klientów ceniących nietuzinkowe, indywidualne rozwiązania. Kalendarze takie są wykonane według autorskiego projektu wykonanego od podstaw dla konkretnego zleceniodawcy. Kalendarz autorski wyróżnia się niepowtarzalną szatą graficzną uwzględniającą charakter sprawowanej działalności firmy lub instytucji.

zadzwoń do nas: 12 452 25 26

biuro@apla.krakow.pl

tel.:...................12 311 02 44

Myślenice, Kazimierza Wielkiego 58

mapka dojazdowa