przypomnij hasło
   
 
Szeroka oferta odzieży reklamowej
Koszulki reklamowe
 

Koszulki reklamowe z nadrukiem


Koszulki z nadrukiem typu T-shirt są jednym z najpopularniejszych artykułów reklamowych. Ich główną zaletą jest niska cena, praktyczne zastosowanie oraz duża i bardzo widoczna powierzchnia reklamowa. Dlatego koszulki reklamowe z nadrukiem wykorzystywane są przy organizacji wielkich kampanii reklamowych, eventów i koncertów. Koszulki z nadrukiem mają także zastosowanie jako odzież codziennego użytku dla pracowników, różnego rodzaju służb, wolontariuszy itp. Mogą służyć również jako element odzieży ochronnej lub codziennego użytku.
Odpowiednio oznakowane T-shirty podkreślają wizerunek firmy lub instytucji oraz zwiększają rozpoznawalność marki.

Którą koszulkę wybrać?

W ofercie umieszczonej w naszym serwisie znajduje się starannie wyselekcjonowana grupa koszulek większości światowych producentów odzieży. koszulki posiadające najlepszy stosunek jakości do ceny zostały wyróżnione kolorem na liście produktów w kategoriach koszulek reklamowych.

Nadruki na koszulkach

Koszulki z nadrukiem wykonujemy we własnej pracowni sitodrukowej, dlatego możemy zaoferować najwyższą jakość zdobienia oraz krótkie terminy realizacji.
Nadruki są wykonywane poprzez nanoszenie (oddzielnie dla każdego koloru nadruku) specjalnej farby plastizolowej.
Farby przez nas stosowane spełniają wszystkie normy ekologiczne i higieniczne. Posiadają atesty: Eco - friendly, PVC - Free, Heavy Metals - Free.
Nadruki na koszulkach możemy umieścić w dowolnym miejscu koszulki oprócz ściągaczy i szwów w odległości min. 30 mm od nich (rysunek powyżej).
Udzielamy 5 letniej gwarancji na trwałość naszych nadruków!

Kalkulator nadruków on-line

W karcie właściwości każdego produktu znajduje się poręczny kalkulator cenowy. Za jego pomocą w łatwy sposób można obliczyć cenę koszulki z dowolnym nadrukiem. Aby prawidłowo wykonać kalkulację należy wybrać ilość sztuk nakładu, kolor koszulek, wielkość nadruku/ów oraz ilość kolorów składających się na nadruk.
UWAGA! Nie wykonujemy detalicznych ilości. Najmniejsza ilość produkcyjna to 25 sztuk koszulek z tym samym wzorem nadruku.

Certyfikat Belcoro®

Firma Fruit of the Loom wykonuje swoje produkty w nowoczesnej fabryce w Maroku wyposażonej w najnowszej generacji linie produkcyjne. Koszulki produkowane są z certyfikowanej nici Belcoro®, która sprawia że tkanina jest delikatniejsza i czystsza dzięki temu nadruk na koszulkach jest gładki i bardzo wyraźny.

Öko-Tex Standard 100

Oferowane przez nas koszulki reklamowe posiadają certyfikat wydawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych. System Öko-Tex zabrania lub reguluje wykorzystanie substancji szkodliwych i gwarantuje, że wszystkie koszulki są wolne od substancji, które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu.


zadzwoń do nas: 12 452 25 26

biuro@apla.krakow.pl

tel.:...................12 311 02 44

Myślenice, Kazimierza Wielkiego 58

mapka dojazdowa