przypomnij hasło
   
 
Szeroka oferta odzieży reklamowej
Odzież reklamowa
 

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to najlepsze miejsce na reklamę dla Twojej firmy!
Wykonujemy nakłady już od 25 sztuk z nadrukiem lub haftem!
W kategorii Odzież reklamowa znajduje się oferta najatrakcyjniejszych cenowo produktów dostępnych na szerokim rynku odzieży promocyjnej i reklamowej. Wszystkie te produkty jednocześnie spełniają odpowiedni standard jakościowy.

Oferujemy szeroki asortyment tekstyliów reklamowych:

Na życzenie, przy większych nakładach, uszyjemy dowolny wzór odzieży według indywidualnych projektów Klienta.

Nadruki reklamowe na odzieży

Na wszystkich artykułach proponujemy znakowanie wykonane w odpowiedniej technologii dobranej do typu i rodzaju odzieży. Najpopularniejszą metodą znakowania odzieży jest nadruk wykonany metodą sitodruku bezpośredniego. Gwarantuje on najwierniejsze odwzorowanie oryginału grafiki lub znaku firmowego. Przy atrakcyjnej cenie i efektownym wyglądzie sitodruk zapewnia także wytrzymałość i trwałość nadruku. Nadruki, w zależności od typu odzieży, wykonujemy w 6 oddzielnych kolorach lub z efektem pełnobarwnego obrazka bez ograniczeń kolorystycznych (full kolor).

Udzielamy 5 letniej gwarancji na trwałość naszych nadruków!


Kalkulator nadruków on-line

W karcie właściwości każdego produktu znajduje się poręczny kalkulator cenowy. Za jego pomocą w łatwy sposób można obliczyć cenę każdego artykułu z dowolnym zdobieniem. Aby prawidłowo wykonać kalkulację należy wybrać ilość sztuk nakładu, kolor artykułu, wielkość zdobienia oraz ilość kolorów składających się na nadruk lub haft.
UWAGA! Nie wykonujemy detalicznych ilości. Najmniejsza ilość produkcyjna to 25 sztuk odzieży z tym samym wzorem nadruku lub haftu.

Inne metody znakowania odzieży reklamowej

Na odzież wierzchnią lub bardziej elegancką typu: polary, kurtki, bluzy ze względów technologicznych polecamy inną metodę znakowania - haft komputerowy. Haft można umieścić w miejscach lub podłożach niedostępnych dla nadruku np w niewielkiej odległości od szwów. Największą wadą tej metody jest mniejsza możliwość uzyskania szczegółowych elementów aplikacji.

Öko-Tex Standard 100

Oferowana przez nas odzież posiada certyfikat wydawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych. System Öko-Tex zabrania lub reguluje wykorzystanie substancji szkodliwych i gwarantuje, że wszystkie produkty tekstylne są wolne od substancji, które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu.

zadzwoń do nas: 12 452 25 26

biuro@apla.krakow.pl

tel.:...................12 311 02 44

Myślenice, Kazimierza Wielkiego 58

mapka dojazdowa