przypomnij hasło
   
 
Szeroka oferta odzieży reklamowej
Parasole reklamowe
 

Parasole reklamowe


Parasole z nadrukiem reklamowym to idealny gadżet reklamowy na prezent dla lojalnych klientów.
To idealna forma promocji, nie tylko ze względu na atrakcyjną powierzchnie reklamową dostępną szerokiej grupie odbiorców, ale także ze względu na bardzo praktyczny charakter tego artykułu.
Oferujemy bardzo duży wybór parasoli, od małych parasoli z mechanizmem manualnym po automatyczne,duże parasole z eleganckimi uchwytami.

Nadruki reklamowe na parasolach

Czasza parasola jest idealnym nośnikiem reklamowym. Jej gabaryty i sposób użytkowania parasola powodują że reklama umieszczona na jej brytach jest zauważalna i zapamiętywana przez odbiorcę.

Nadruki na parasolach nanosimy metodą sitodruku bezpośredniego drukując każdy kolor nadruku oddzielnie (maksymalnie 4 kolory). Nadruk reklamowy może być wykonany na dowolnej ilości paneli (brytów) parasola. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest naniesienie nadruku na jednym, dwóch przeciwległych brytach lub na co drugim brycie (4 nadruki).
Wszystkie konfiguracje nadruków można obliczyć na naszej stronie w kalkulatorze on-line, który znajduje się w szczegółach każdego produktu.
Nadruki są utrwalane poprzez specjalną obróbkę termiczną. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne, którym poddawany jest podczas użytkowania parasol.

Na nadruki udzielamy 5 letniej gwarancji!


Kalkulator nadruków on-line

W karcie właściwości każdego produktu znajduje się poręczny kalkulator cenowy. Za jego pomocą w łatwy sposób można obliczyć cenę parasola z dowolnym nadrukiem. Aby prawidłowo wykonać kalkulację należy wybrać ilość sztuk nakładu, kolor parasola, oraz ilość kolorów składających się na nadruk.
UWAGA! Nie wykonujemy detalicznych ilości. Najmniejsza ilość produkcyjna to 25 sztuk parasoli z tym samym wzorem nadruku.


zadzwoń do nas: 12 452 25 26

biuro@apla.krakow.pl

tel.:...................12 311 02 44

Myślenice, Kazimierza Wielkiego 58

mapka dojazdowa