przypomnij hasło
   
 
Szeroka oferta odzieży reklamowej
Polo reklamowe
 

Koszulki reklamowe typu Polo

Koszulki polo są mniej przegrywają rywalizację z koszulkami typu T-shirt głownie ze względu na znacznie wyższą cenę. Są natomiast bardziej ekskluzywnym produktem, wybieranym najczęściej przez bardziej wymagających klientów. Koszulki polo służą często jako strój firmowy pracowników mających bezpośredni kontakt z klientem gdzie zwykły T-shirt jest zbyt pospolitym ubraniem. Koszulki Polo oferujemy wykonane z materiału o splocie pique oraz uszyte z gładkiego materiału typu single jersey (znanego ze stosowania do produkcji klasycznych koszulek typu T-shirt).

Polo - producenci

W naszej ofercie znajdują się koszulki polo wszystkich czołowych producentów odzieży reklamowej takich jak:
  • Fruit of the Loom
  • Keya
  • Stedman
  • JHK
  • Uneek
.

Polo reklamowe - cechy produktu

Główną cechą różniącą tradycyjną koszulkę T-shirt od polo jest kołnierzyk, dzięki niemu polo nabiera charakteru odzieży bardziej reprezentacyjnej. Koszulki Polo oferujemy wykonane z materiału o splocie pique oraz uszyte z gładkiego materiału typu single jersey (znanego ze stosowania do produkcji klasycznych koszulek typu T-shirt). W zależności od modelu, koszulki polo, posiadają bądź nie, ściągacz na końcu rękawka oraz rozcięcia u dołu.

Nadruki reklamowe na koszulkach polo

Nadruki na koszulkach Polo wykonujemy metodą sitodruku zapewniającą idealne odwzorowanie oryginału i trwałość nadruku poświadczoną 5 letnią gwarancją. Nadruki możemy umieścić w dowolnym miejscu koszulki oprócz ściągaczy i szwów w odległości min. 30 mm od nich (rysunek powyżej). Z przodu koszulki polo zazwyczaj stosuje się nadruk na piersi ze względu na rozcięcie koszulki pod kołnierzykiem.

zadzwoń do nas: 12 452 25 26

biuro@apla.krakow.pl

tel.:...................12 311 02 44

Myślenice, Kazimierza Wielkiego 58

mapka dojazdowa