APLA BLOG | Odzież i koszulki reklamowe

Blog firmowy Apla Kraków | Koszulki reklamowe, koszulki z nadrukiem, odzież reklamowa, kalendarze reklamowe, nadruki, sitodruk

APLA na Targach RemaDays

Targi Reklamy i Poligrafii

RemaDays Warsaw to największe i najważniejsze wydarzenie tego typu w Europie Środkowej, prawdziwe święto branży! Jak do tej pory, podczas każdej z siedmiu edycji hale Centrum EXPO XXI gościły kilkuset wystawców i tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy.
Obecność na targach to bardzo dobra okazja do tego, aby poznać oczekiwania klientów. Zebrane na bieżąco opinie mogą okazać się bezcenne przy wprowadzaniu zmian i lepszym dostosowywaniu produktu do odbiorcy.

APLA w PrintShow

PrintShow jest sektorem targowym stworzonym zwłaszcza z myślą o firmach związanych z poligrafią – drukiem offsetowym i cyfrowym oraz sitodrukiem. W trakcie trzech dni trwania targów eksperci zaprezentowali najnowsze produkty i usługi z różnych dziedzin branży poligraficznej.
Nasza firma prezentowała swoją ofertę na tegorocznych targach RemaDays w Norymberdze w styczniu oraz w Warszawie w lutym, w sektorze PrintShow.
Prezentowaliśmy możliwości techniczne druku na tekstyliach i odzieży reklamowej.
Stoisko oznaczone numerem 1G7 w hali nr 1 zostało odwiedzone przez setki przedstawicieli firm, instytucji oraz partnerów handlowych. Największym zainteresowaniem cieszyła się oferta koszulek reklamowych.
Specjalnie dla gości targowych przygotowaliśmy promocyjną cenę koszulki marki Keya z nadrukiem wykonanym w technice sitodruku.Udostępnij wpis

, , , , , , , ,Apla Krakow, Nadruki, Sitodruk

Dodaj komentarz