APLA BLOG | Odzież i koszulki reklamowe

Blog firmowy Apla Kraków | Koszulki reklamowe, koszulki z nadrukiem, odzież reklamowa, kalendarze reklamowe, nadruki, sitodruk

BL Sezon jesień-zima 2011/12

Skład drużyny:

Stoją od lewej: Musiał, Jeż, Lamacchia, Weresiński, Pstruś, Suder. W dolnym rzędzie od lewej: Porada, Świątkowski (c), Kochana, Ziółkowski, Dyśko.

Podsumowanie sezonu jesień-zima 2011/12

pozycjadrużynameczewygraneremisyporażkibramki
(+)
bramki
(-)
punkty
1BANK BPH181431733445awans
2APLA181431803345awans
3OSTC POLAND181116735934
4MPO181035704633
5VALEO18918645528
6SHELL18729586223
7ERICPOL186111446019
8AMWAY184212417914
9BIPROTECH183114326110
10AUCHAN B.18231344909

Wręczenie pucharu, medali i nagród na finałowej gali Biznes Ligi

Wyniki rundy zimowej:

10. kolejka24.01.2012Amway1:5Apla
Pstruś 3,
Lamacchia,
Świątkowski
11. kolejka31.11.2012MPO3:3Apla
Weresiński,
Świątkowski,
Lamacchia
12. kolejka07.02.2012
Bank BPH0:0Apla
13. kolejka14.02.2012Apla12:0Biprotech
Lamacchia 6,
Pstruś 2,
Świątkowski 2,
Weresiński,
Ziółkowski
14. kolejka21.02.2012Ericpol0:4Apla
Lamacchia 4
15. kolejka28.02.2012 Ericpol1:6Apla
Kochana 2,
Weresiński 2,
Lamacchia,
Pstruś
16. kolejka06.03.2012Apla6:3Auchan
Lamacchia 3,
Kochana,
Suder,
Weresiński
17. kolejka13.03.2012Shell4:4Apla
Lamacchia 2,
Świątkowski,
Pstruś
18. kolejka20.03.2012Valeo1:4Apla
Lamacchia 2,
Pstruś

Wyniki rundy jesiennej:

1. kolejka11.01.2011Amway5:7Apla
Porada 2,
Pstruś 2,
Świątkowski,
Weresiński
2. kolejka22.11.2011MPO2:3Apla
Weresiński,
Porada 2
3. kolejka29.11.2011Bank BPH5:3Apla
Lamacchia 2,
Porada
4. kolejka06.12.2011Apla4:2Biprotech
Lamacchia,
Pstruś,
Porada 2
5. kolejka13.12.2011Ericpol2:4Apla
Porada,
Lamacchia 2
6. kolejka20.12.2011OSTC0:2Apla
Lamacchia,
Pstruś
7. kolejka27.12.2011Apla5:0
Auchan
walkower
8. kolejka03.01.2012Shell2:5Apla
Jeż 2,
Świątkowski 2,
Weresiński
9. kolejka10.01.2012Valeo2:3Apla
Lamacchia 2,
Pstruś,
Świątkowski

Statystyki zawodników:

numerimię i nazwiskopozycja na boiskumeczebramki
10Nicola Lamacchiapomocnik1628
4Marcin Pstruśnapastnik1713
9Michał Świątkowski (c)pomocnik179
33Paweł Weresińskipomocnik128
6Marcin Poradapomocnik/ napastnik88
11Mateusz Kochanaobrońca163
5Adam Jeż napastnik32
7Mariusz Ziółkowskiobrońca161
13Karol Suderobrońca171
1Marcin Dyśkobramkarz12-22
27Dariusz Ziółkowskibramkarz2-4
99Tomasz Chmielbramkarz1-2
8Grzegorz Musiałobrońca17



Udostępnij wpis