APLA BLOG | Odzież i koszulki reklamowe

Blog firmowy Apla Kraków | Koszulki reklamowe, koszulki z nadrukiem, odzież reklamowa, kalendarze reklamowe, nadruki, sitodruk

O firmie

Koszulki reklamowe

Firma APLA działa w branży reklamowej od 2004 roku i jest bezpośrednim wykonawcą nadruków na odzieży i gadżetach reklamowych.
Naszą specjalnością są nadruki na koszulkach reklamowych. Do ich znakowania stosujemy najlepszą i najbardziej trwałą metodę druku na tkaninach – sitodruk.
Posiadamy własny park nowoczesnych, automatycznych maszyn, zespół kreatywnych grafików i wykwalifikowanych drukarzy. Dlatego tylko u nas masz gwarancję krótkiej realizacji zleceń!

Współpracując z nami, mają Państwo możliwość konsultowania własnych koncepcji z profesjonalistami posiadającymi ogromną praktykę, zarówno na etapie projektu graficznego jak i technicznego wykonania pracy.
Naszymi klientami są zarówno drobni przedsiębiorcy, wielkie korporacje oraz instytucje kościelne i państwowe. W naszych koszulkach prowadzone są kampanie promocyjne, wyborcze, misje pokojowe a nawet zdobywane najwyższe szczyty górskie świata.

W okresie jesienno – zimowym zaopatrujemy naszych Klientów w kalendarze reklamowe.
Spośród szerokiej oferty kalendarzy reklamowych szczególnie polecamy kalendarze książkowe w oprawą z ekoskóry. Na kalendarzach książkowych wykonujemy tłoczenie, nadruk lub personalizację wykonaną grawerem laserowym.

Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej witryny: www.apla.krakow.pl.
W zaprojektowanie i uruchomienie jej włożyliśmy sporo pracy i wysiłku. Można na niej obejrzeć naszą ofertę, samodzielnie obliczyć cenę i złożyć zamówienie on-line. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonalności serwisu.
Zapraszamy do odwiedzin i zakupów!Udostępnij wpis