APLA BLOG | Odzież i koszulki reklamowe

Blog firmowy Apla Kraków | Koszulki reklamowe, koszulki z nadrukiem, odzież reklamowa, kalendarze reklamowe, nadruki, sitodruk

Kalendarze reklamowe

Od września każdego roku oferujemy naszym klientom kalendarze reklamowe. Kalendarze są bardzo popularnym nośnikiem reklamy głównie dzięki praktycznemu zastosowaniu i długotrwałemu użytkowaniu.

Kalendarze książkowe

Oferujemy kalendarze książkowe w oprawach skóropodobnych, miękkich i aksamitnych doskonale przystosowane do naniesienia nadruku reklamowego lub tłoczenia logo Twojej firmy.
W naszej ofercie posiadamy oprawy w 12 kolorach oklein typu VIRANDO.
Kalendarze książkowe różnią się formatem, ilością informacji na dodatkowych stronach oraz podziałem dni tygodnia.
Opcja układu dziennego zawiera jeden dzień tygodnia na osobnej stronie bloku kalendarza. Układ tygodniowy mieści wszystkie dni tygodnia na dwóch sąsiednich stronach rozłożonego kalendarza książowego.
Układ dzienny
jest bardziej praktyczny, natomiast dzięki układowi tygodniowemu blok kalendarza posiada mniej stron czyniąc tą opcję bardziej ekonomiczną.
Ciekawą formą dodatkowej reklamy jest tzw wklejka reklamowa. Jest to wklejona na początku bloku kalendarza (jako druga strona bloku) strona reklamowa z drukiem jedno lub dwustronnym. Zazwyczaj wklejki reklamowe drukowane są techniką offsetową ale druk cyfrowy umożliwia wykonanie wklejki już przy niskich nakładach – nawet poniżej 50 sztuk.
Znakowanie opraw kalendarzy książkowych wykonujemy trzema metodami:

  • nadruk (ten sam wzór dla całego nakładu)
  • tłoczenie (ten sam wzór dla całego nakładu)
  • grawer laserowy – personalizacja (inny wzór na każdej sztuce kalendarza np nazwisko, stanowisko pracy itp).

Polecamy ofertę na kalendarze książkowe 2014.

Kalendarze trójdzielne, kalendarze autorskie

W obecnym sezonie oferujemy kalendarze autorskie w dwóch rodzajach:

  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze planszowe

Kalendarze autorskie trójdzielne są wybierane jako wizytówka firmy głownie ze względów praktycznych. Potrójne zrywalne kalendarium umożliwia wykonywanie krótkich notatek, zaznaczanie ważnych terminów mając jednocześnie wgląd na trzy sąsiednie miesiące. Całoroczny nadruk reklamowy wykonany na tzw pleckach kalendarza jest doskonałą forma reklamy i informacji o ofercie firmy.
Głównym elementem kalendarzy trójdzielnych jest tzw główka. Główka jest zwieńczeniem kalendarza, elementem najbardziej widocznym i rzucającym się w oczy. Druk główki w opcji full kolor sprawia, że ilość zawartych informacji na główce oraz jej walor artystyczny jest w praktycznie nieograniczony.

Kalendarze planszowe autorskie to jedna z najatrakcyjniejszych form reklamy. Największą zaletą kalendarzy tego tupu jest niska cena pojedynczego egzemplarza oraz duża powierzchnia, która wykorzystana w odpowiedni sposób stanowi bardzo widoczną reklamę. W ofercie naszej znajdziecie Państwo formaty A1 i B1 z wykończeniem na krótszym boku u góry i u dołu listwami aluminiowymi.
Listwy dostępne są w kolorach biały, srebrny i złoty.

Nasza pełna oferta na kalendarze reklamowe. Zapraszamy!Udostępnij wpis