APLA BLOG | Odzież i koszulki reklamowe

Blog firmowy Apla Kraków | Koszulki reklamowe, koszulki z nadrukiem, odzież reklamowa, kalendarze reklamowe, nadruki, sitodruk

Koszulki reklamowe

Koszulki z nadrukiem są najczęściej stosowanym w branży nośnikiem reklamowym. Głównie za sprawą niskiej ceny, dużej i widocznej powierzchni reklamowej oraz olbrzymiej funkcjonalności i trwałości.
Zarówno przez drobnych przedsiębiorców jak i wielkie korporacje, koszulka z nadrukiem wykorzystywana jest jako artykuł reklamowy, który można wręczyć lojalnemu klientowi, ale także wiele firm wykorzystuje koszulki z nadrukiem jako element odzieży firmowej lub roboczej tworzący prestiż i wizerunek instytucji.

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Projekty nadruków na koszulkach

Nasza firma oferuje również usługę wykonania projektu profesjonalnego autorskiego  nadruku na koszulkach.
Nasza propozycja polega na stworzeniu unikatowego projektu koszulki z nadrukiem podkreślającym najważniejsze walory firmy zamawiającej.
Zaproponujemy koszulki z najwyższej jakości dzianin, produkowane przez czołowych producentów odzieży reklamowej.
Idealnie dobierzemy model i kolor koszulki dopasowując do niego styl grafiki związnej tematycznie z profilem działalności Państwa firmy.

Rodzaje koszulek reklamowych

W sprzedaży posiadamy koszulki wszystkich dostępnych typów :

 

Możliwości techniczne druku na koszulkach.

Nadruki na koszulkach wykonujemy metodą sitodruku.
Jest to jedyna w pełni profesjonalna metoda zdobienia odzieży i tekstyliów, zapewniająca najwyższą jakość i trwałość nadruku.
Na koszulkach możemy wykonać nadruki w maksymalnie 8 oddzielnych kolorach lub uzyskać efekt pełnobarwnego obrazu za pomocą metody „full kolor”.
Druk z oddzielnych kolorów jest stosowany w przypadku tradycyjnych nadruków typu logotyp, herb, prosta grafika lub napisy.
Druk full kolor natomiast stosujemy przy bardzie skomplikowanych projektach, w których trzeba oddać pełnobarwny efekt.
Nadruki mogą być naniesione w zasadzie w dowolnym miejscu T-shirta. Należy jedynie pamiętać aby nadruki nie były umieszczone na lub zbyt blisko szwów i ściągaczy.
W standardzie produkcji przyjęło się kilka klasycznych miejsc nadruku:

 • przód – lewa pierś (mały nadruk)
 • przód – klatka piersiowa (większy nadruk)
 • tył – karczek (mały nadruk)
 • tył – łopatki (większy nadruk)
 • tył – duży nadruk wielkości A3 na całych plecach
 • rękawki – mały nadruk (najczęściej wielkości formatu A6)
 • pod pachą – większy nadruk z boku koszulki

 

Nadruki z efektem specjalnym

Sitodruk na koszulkach poza klasycznym wyglądem nadruku oferuje szeroką gamę efektów specjalnych. Efekty te zmieniają strukturę nadruku, nadają mu dodatkowy połysk lub imitują inny rodzaj materiału.
Do najczęściej stosowanych efektów specjalnych nie podnoszących drastycznie ceny nadruku należą:

 • nadruk spuchnięty (puff)
 • nadruk z połyskiem metalicznym (metalic)
 • nadruk z efektem brokatu
 • nadruk żelowy
 • druk wywabowy
 • nadruk świecący w ciemności
 • nadruk fluorescencyjny
 • nadruk odblaskowy

 

Bezpieczeństwo produktu

Koszulki reklamowe znajdujące się w naszej ofercie spełniają wszystkie europejskie i światowe normy ekologiczne i zdrowotne.
Öko-Tex Standard 100 to międzynarodowy normatywny dokument opublikowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych. System Öko-Tex gwarantuje, że wszystkie badane i zatwierdzone produkty tekstylne są wolne od substancji szkodliwych, które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu. Norma Öko-Tex Standard 100 zabrania lub reguluje wykorzystanie substancji szkodliwych.
Nadruki na koszulkach wykonujemy specjalistycznymi farbami plastizolowymi wolnymi od metali ciężkich i substancji szkodliwych dla zdrowia.
Istnieje możliwość wykonania na specjalne zlecenie nadruków farbami wolnymi od ftalanów i PCV.
Ftalany to organiczne związki często stosowane do zmiękczania tworzyw sztucznych. Są obecne w materiałach budowlanych, ale także zabawkach, opakowaniach, środkach czystości i niektórych kosmetykach. Podejrzewa się, że mogą powodować w szczególności u małych dzieci alergię, astmę i inne choroby przewlekłe.
Dlatego najwięksi producenci odzieżowi oferują swoje produkty wolne od tych substancji.

Zapraszamy do współpracy!Udostępnij wpis